День третій ... Туманність "ИКАПВАН"

2017-06-06

/Files/images/Изображение 299.jpg

Спортивні веселинки «Нумо, дівчата! Нумо, хлопці!»

У оздоровчому таборі «Сонячний» уже стало традицією проводити спортивні атракціони і веселі змагання. Приємно споглядати, як милі дівчата та сильні хлопці правильно і швидко виконують різні завдання в естафетах, конкурсах.

От і сьогодні, 06.06.2017 року, наші вихованці 1, 2, 3, 4 загонів із великим задоволенням узяли участь у виховному заході « Спортивні веселинки». Учасники свята ознайомилися із маршрутними листами і свято розпочалося!.. Дівчата та хлопці брали участь у естафеті, вправно водили футбольний та баскетбольний м’ячі, носили воду на коромислі, виконували елементи зі спортивного танцю «Гопака». Та найбільше задоволення отримали від змагань у риболовлі та стрибання в мішку.

Першими на фініші були вихованці 3 загону «Водограй».

Для підбиття загальних підсумків святкового заходу слово тримав Іван Мусійович Литвиненко, який назвав найактивніших учасників: Богодаєву Поліну, Піценко Аліну, Лободу Олександру, Сараненка Станіслава, Свердлика Іллю, Потапова Ростислава, Здоровенка Іллю, Стеценко Аліну, Калініченко Анастасію, Гекало Вікторію та інших.

На завершення свята всі команди-учасниці отримали призи та солодощі.

Кiлькiсть переглядiв: 79

Коментарi